TB17 Kalimba

Merhaba arkadaşlar bu yazımızda TB17 Kalimba hakkında bilgiler vereceğiz.

TB17 Kalimba‘nın Profesyonel kalimbaya göre bazı farklılıkları vardır. Genel olarak profesyonel kalimbadan daha üstün diyebiliriz. Ses olarak profesyonel kalimbalar daha yüksek çıksa da TB17 kalimba‘nın sesi daha net ve daha berraktır.

TB17 Kalimba‘nın Görüntüsü aşağıdaki gibidir. Veya isteğe göre şekillendirilebilir.

Şimdi Sipariş Ver

Görüntülerden de anlaşıldığı üzere TB17 kalimba‘nın üzerinde delikler yok. Tahta içerisinde hava boşluğu da yok. Bu yüzden ses daha net ve daha berrak çıkmaktadır.

TB17 Kalimbamız tamamen el işçiliği ile kendi atölyemizde üretilmektedir. Kullanılan bütün malzemeleri kendimiz üretiyoruz. Ağaç olarak en dayanıklı olan çam ağacı kullanıyoruz. Özel istek olursa ceviz ve dut ağaçları da kullanılmaktadır. Farklı markaların kalimbalarında kullanılan kafur ağacı kullanımı arttıkça ağaçta deformeler meydana gelmektedir. Bu yüzden kafur ağacı tercih etmiyoruz.

Tuş takımlarını ise krom ve manganez madenlerinin bileşiminden elde edilen paslanmaz çelik kullanılmıştır. Tuş takımının üzerinde notalar işlemeli şekildedir. Tuşların uçlarının eğik olması ise tırnak sürtmelerini azaltıyor.

Akort çekici ise yine güçlendirilmiş paslanmaz çelikten kendimiz imal ediyoruz.

TB17 kalimba yı size ulaştırırken yine kendi üretimimiz olan ahşap kutu içerisinde gönderiyoruz. İsteğe özel yazı yazdırabilirsiniz. Satın aldığınız kalimbadan memnun kalmaz iseniz iade edebilirsiniz.

TB17 Kalimbamızın Sesini dinlemek istiyorsanız aşağıdaki youtube videosunu izleyebilirsiniz.

Görüntülenme:
411

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir